Kariéra

Chcete se také stát součástí našeho týmu? Sedla by Vám naše volná židle? Aktuálně nabízíme:

  • Obchodní zástupce
  • Junior SEO specialista
  • Bloger / obsahový specialista
  • Grafik

Obchodní zástupce

Zaměstnání | Praha

Hledáme obchodního zástupce pro prodej produktů interierovým studiím, obchodům prodávající interierové produkty. Úkolem obchodníka je majiteli představit veškeré naše služby a jak jej může využít pro svůj prodej. Kontakty na potenciální zákazníky obchodník dostane, na schůzky máme standardizovaný postup.

Odměna bude sestávat z fixní částky a provize z prodejů.

Náplň práce

  • Prodej koncovým zákazníkům
  • Komunikace s potenciálními i existujícími klienty
  • Sběr zpětné vazby, návrhy na vylepšení komunikace nebo produktu
  • Sjednávání schůzek
  • Práce je vhodná i pro absolventy VŠ

Hledáme

  • Velmi dobrá schopnost sebeprezentace a prezentace nabízeného produktu
  • Dobré obchodní a argumentační schopnosti
  • Samostatnost a pracovitost, dotahování věcí do konce, schopnost plnit cíle
  • Rychlá práce s počítačem / internetem
  • Aktivní přístup, orientaci na výsledek
  • Velmi dobrý písemný (emaily) i ústní projev (telefonování)
  • Nadšení pro věc
  • Výhodou vlastní tablet (10") nebo notebook a připojení k mobilnímu internetu, příp. zapůjčíme firemní

Nabízíme

  • Odměna závislá od výkonu + fixní část
  • Flexibilní pracovní doba
  • Možnost seberealizace, rozvoje a učení nových dovedností
  • Vysoký zájem na tom, aby obchodník uspěl
  • Mladý kolektiv
  • Standardizovaný prodejní proces

Junior SEO specialista

Brigáda | Praha

Náplní práce bude nejen optimalizace webu www.designmr.cz, ale i všech ostatních webů naší společnosti pro vyhledávač Google, zejména se zaměřením na budování zpětných odkazů a tvorbu obsahu.

Odměna bude vyplácená na základě výkonu jako podíl z prodeje reklamy. Prováděná práce má přímý vliv na výši prodejů.

Hledáme

  • Čeština nebo znalost vybraného cizího jazyka
  • Snahu učit se nové věci, rychle je pochopit a zkoušet je v praxi
  • Schopnost přicházet s vlastními nápady
  • Zájem o marketing, internetové podnikání, startupy, sport
  • Minimálně 20h / týden (všechnu práci je možné dělat z domova)
  • Výhodou: zkušenosti s optimalizací pro vyhledávače, práce s Excelem
  • Pozn. práce není náročná na znalosti, vybrané uchazeče do všeho zaškolíme

Nabízíme

  • Finanční odměnu závisející od výkonu
  • Výše odměny postupně roste, výplata ještě 3 měsíce od případného ukončení spolupráce
  • Start kariéry, kde se můžete za velmi krátkou dobu naučit více než ve škole
  • Možnost prosadit si vlastní nápady a vyzkoušet je v praxi
  • Zdokonalení se v cizím jazyce
  • Úzkou spolupráci s vedením společnosti
  • Práci s velkým množstvím uživatelů a jasně měřitelnými výsledky
  • Moderní marketingové nástroje v oblasti internetových aplikací
  • Přístup k interním informacím o fungování firmy
  • Vhodné pro ženy i muže
  • Případná možnost vedení vlastního SEO týmu

Bloger / obsahový specialista

Externí spolupráce, brigáda | celá ČR

Náplní práce je psaní článků na téma interierové dekorace, který je určený pro naše zákazníky. Cílem je zvyšování návštěvnosti a čtenosti webu.

Náplň práce

  • Psaní článků pro publikaci na internetu
  • Témata budou zaměřena na interierové produkty
  • Psaní příspěvků na sociální sítě související s vydanými články
  • Součástí je i formátování článků a přidání dalšího obsahu (obrázky, video)

Hledáme

  • Schopnost psát zajímavé a užitečné texty
  • Výborná znalost českého jazyka
  • Schopnost zpracovat i neznámé téma (např. napsat článek o obrazech)
  • Samostatnost a pracovitost, rychlost, dotahování věcí do konce, zodpovědnost
  • Výhodou: vlastní blog, zkušenosti se SEO

Grafik

Externí spolupráce nebo HPP | Praha / celá ČR

Hlavní náplní je vytváření grafických návrhů všech námi vyráběných produktů a grafických náhledů pro naše zákazníky. Další částí pracovní náplně je tvorba našich reklamních bannerů či předmětů a příprava pro tisk.

Náplň práce

  • Grafické náhledy produktů
  • Výtváření reklamních bannerů
  • Příprava pro tisk a výřez
  • Možnost práce i z domova

Hledáme

  • Samostatného a kreativního grafika

V pořádku